Esindusmeeskond tunnistas Läänemaa JK 1:4 paremust

13. aprillil Läänemaa JK vastu peetud kohtumises tunnistas Viljandi JK Tuleviku esindusmeeskond võõrustajate kolmeväravalist 1:4 paremust.

Esindusmeeskonna mängumees ja abitreener Kaimar Saag ütles, et on pettunud nii individuaalse kui meeskondliku soorituse üle. “Olime täna platsil pehmod ning ei suutnud vastase agresiivsusele vastu hakata,” rääkis Kaimar ning lisas, et kuigi teisel poolajal näitasime, et suudame palliga mängida, siis sellest jääb väheks, kui peame mängu lõpuks siiski neli palli enda võrgust korjama. “Positiivne on aga see, et võitlesime teise poolaja keskel ennast väravaga mängu tagasi,” ütles Kaimar lisaks. “Aga lõpuks maksis nooruse uljus kaitsefaasis kätte,” lisas Saag lõpetuseks.

Esindusmeeskonna järgmine madin toimb 20. aprillil ning sedapuhku taas kodus, kui võõrustame Nõmme Kalju FC U21 satsi. Ootame kõiki Viljandi jalkafänne Männimäele, et aidata poistel võidupunktid koju tuua. Koos suudame!

Previous
Previous

Esindusmeeskond teenis Kalju alistamisega tabelisse esimesed võidupunktid

Next
Next

Viljandi jalkaelu kolm musketäri ehk miks Tanel, Kalle ja Meelis jätkuvalt kohalikku jalkat toetavad?