Esindusmeeskond naaseb Narvast paraku 0:2 kaotusega

Esindusmeeskond naaseb Narvast paraku 0:2 kaotusega sealsele JK Narva Transi U21 meeskonnale. ⚽️

Esindusmeeskonna peatreener Indrek Ilves ütles, et oli teada, et Narvas tuleb väga raske mäng. “Fama kunstmuruväljaku olukord teeb palliga mängimise keeruliseks ning seetõttu valisime plaani, kus lähme mängule vastu sirgjoonelisemalt,” rääkis Ilves. Ta lisas, et esimesel poolajal suudeti ilusti 44 minutit olla kaitses mõttega kohal ning mitmete Premium liigas pallivate mängijatega mehitatud Narvale hästi vastu seista, kuid poolaja lõpuminutiteks olime siiski 0:1 kaotusseisus. “Agressiivsus ja jõulisus pole meie noore meeskonna trump,” tõdes Ilves ning ütles, et jäime Narvale duellides suuresti alla ning nad suutsid oma jõulisuse paremini maksma panna.

Peatreener tõdes, et kuigi esimesel poolajal suudeti ka vastase värava all teravaid momente tekitada, siis need jäid realiseerimata ning mänguseisu enda kasuks pöörata siiski ei suudetud. “Aga kõik, mis ei tapa, teeb tugevamaks,” ütles Ilves lõpetuseks.

Esindusmeeskonna järgmine madin toimub 11. mail ning seda juba kodusel Viljandi linnastaadionil. Pea püsti ning näeme seal!