Esindusele esimene punkt tabelisse!

6. aprillil Männimäe hallis toimunud Tuleviku esindusmeeskonna ja Tartu FA Kalevi vahel toimunud Esiliiga B viienda vooru kohtumises võitlesid meie poisid välja 3:3 viigi. ⚽️ Meie poolt lõid värava Kähr, Saag ja Mätlik ning kogu sats jättis täna endast kõik väljakule. Hea töö, kutid!

Esindusmeeskonna peatreeneri Indrek Ilvese sõnul on viimased kolm mängu näidanud, et esindusmeeskond on õigel teel ning tunnustas satsi esimese poolaja suurepärase pingutuse eest, mille lõpetasime 3:1 eduseisus. “Tõenäoliselt jätsime ka sinna suure osa oma energiast,” ütles Ilves ja lisas, et erinevalt varasematest mängudest olid Viljandi mehed täna ründefaasis teravad. “Arusaadavalt tuleb veel liigaga kohaneda, et suudaksime ka teisel poolajal mängida täpselt nii nagu tahame, lisas ta. “Step by step, aga suund on õige ja töötame edasi,” ütles Ilves lõpetuseks.

Suur-suur aitäh ka kõigile viljandlastele, kes meile täna kaasa tulid elama. Koos teiega on ikka mega palju mõnusam! Ja Moorits, ootame sind juba väga Kaitseväest koju - kodutunne Männimäel oli täna kohal. 👋

#viljandijktulevik

Previous
Previous

Viljandi jalkaelu kolm musketäri ehk miks Tanel, Kalle ja Meelis jätkuvalt kohalikku jalkat toetavad?