Esindus tunnistas tabeliliidri nappi paremust

Esindusmeeskond tunnistas täna koduseinte vahel peetud kohtumises tabeliliidri Tartu JK Tammeka U21 satsi vastu vastaste nappi 0:1 paremust. Kusjuures, värav löödi sisuliselt mängu viimasel üleminutil.

Esindusmeeskonna peatreener Indrek Ilvese sõnul on aga tänasest mängust kaasa võtta sisuliselt vaid head emotsioonid, sest poisid suutsid olla mängus hästi sees ning hoida pinget lõpuminutiteni. “Paraku jäi natuke puudu,” ütles Ilves ning lisas, et olenemata lõppseisust oli täna selgelt näha, et mängijad täitsid väljakul neid eesärke, millega kollektiivselt ollakse trennis tegelenud. Ta selgitas, et esimese poolajaga saab olla rahul, kuid teisel poolajal tehtud kolm sunnitud vahetust jästid oma jälje ning tegid elu platsil keerulisemaks, sest pidime mängijaid oma harjumuspärastelt positsioonidelt ära nihutama. Lõppseisust hoolimata tunnustab Ilves kutte: “Olen uhke, sest raskest seisust hoolimata pingutasime meeskondlikult, panime täiega ning uskusime lõpuni!”

Aitäh, Ints ja kutid! Järgmiste madinateni! Kusjuures, järgmisel laupäeval sõidavad poisid Kuressaarde ning taas kodus näeb meie esinduse kutte 6. aprillil, kui astutakse vastu Tartu FA Kalevile.