Väravavahid

Kaitsjad

Poolkaitsjad

Ründajad

Treenerid ja taustajõud

Aivar Lillevere treener

Aivar Lillevere (peatreener)

Sünniaeg:  23.01.1962

Positsioon:  Peatreener

Särgi number:  L

Hüüdnimi:  Wanzi

Treeneri litsents:  PRO litsents

Noortekoondiste treener: U18, U16 koondiste abitreener

Eelmisel hooajal juhendas: Flora II abitreener, Flora III peatreener ja U18, U23 koondiste abitreener

JK Tuleviku peatreener aastatel: 2000; 2003-2004 ja 2013 –

2014. a hooajaeelne kommentaar: “Hooaja ettevalmistus on läinud plaanipäraselt ja loodan, et meeskond alustab tänavust hooaega sama südikalt nagu eelmine aasta.Peame keskenduma oma sooritustele väljakul ja mängima meeskonnale, siis oleme kindlasti võimelised parandama oma eelmise aasta kohta.”

NING

2013. a hooajaeelne kommentaar: „Tuleb kindlasti huvitav ja raske hooaeg, mille eesmärgiks on esimene aasta esiliigasse püsima jääda. Need mängijad kes on oselenud korralikult treeningutes peaksid hooaja ilusti vastupidama. Natuke kripeldama jääb talvine pallitreening kuna segavaks faktoriks oli jäine väljak aga usun, et saame sellestki üle ilmade soojenemisega. Klubi juhtkonna poolt on esimene samm tehtud ja saadud iseseisvaks klubiks.

Nagu iga areng nii ka klubil toimub see samm sammult ja lõpp eesmärgina peaks see olema korralik noortetöö, uuesti tüdrukute jalgpalli ülesehitamine ja esindusvõistkonna jõudmine Meistriliigasse. Kindlasti on see raske – aga realiseeritav ja siin olekski vaja nii fännide, linna kui ka ettevõtlike ärimeeste usku meie tegemistesse.“

Raiko Mutle treener

Raiko Mutle (abitreener)

Rain Tölpus treener

Rain Tölpus (abitreener)

Parm

Madis Parm (füsioterapeut)